0

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok!

Product was successfully added to your shopping cart.

Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali babalarımız…

Babalar gününde babanızı mutlu etmek ve özel hissettirmek için hediye arayışındaysanız tam da ihtiyacınız olan yerdesiniz! Aslan Saat ailesi olarak her yıl Haziran ayında büyük bir sevgiyle kutlanan bu özel günde sizin yanınızdayız.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevginin sahibi babalarımıza olan sevgimizi bir güne sığdıramayız, ancak bu özel günde onu düşünerek alacağımız bir hediye ile özel hissetmesini sağlayabiliriz.

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediye şüphesiz tek bir aksesuar ile stilinin tamamlayıcısı olacak şık, modern, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kol saatidir.

Babalar Günü Saat Önerileri

Saat seçimleri hediye alacağınız kişinin zevkine göre farklılık gösterdiği için bu özel günde babanıza alacağınız saat seçiminde karar vermekte zorlanabilirsiniz. Günlük hayatta klasik tarzdan vazgeçemeyen babalar için; otomatik, lacivert kadran ve deri kordon saatlere özel tercihler yapılabilir. Rahatına düşkün, spor tarza sahip babalar için; kurmalı otomatik, paslanmaz çelik ve silikon kordon model saatler tercih edilebilir. Siyah tonlarından vazgeçemeyen babalar için; çelik rengi kasa ve kordona sahip şık ve modern saat modelleri tercih edilebilir.

En güçlü kahramanınız babanıza özel hediye seçeneklerine karar vermek için geniş ürün yelpazemiz ile sizlere sunduğumuz birbirinden farklı saat modellerini aslansaat.com üzerinden inceleyebilirsiniz.