Sadakat Programı

ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI

ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI NEDİR?

Aslan Saat Sadakat Programı ile süresiz olarak kullanabileceğiniz puanları biriktirerek, yeni kol saati modellerine koleksiyonunuzda yer açın; her defasında daha sağlam ve uzun ömürlü kol saati deneyimlerinin tadını çıkarın. Zamana meydan okuyacağınız tasarımlar ile güzel başlangıçlara…
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI’NA NASIL KATILABİLİRİM?

Aslan Saat Sadakat Programı’na https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden üye kaydınızı tamamlayarak katılabilirsiniz. Kayıt işlemlerini tamamlamak için ad, soyad, e-posta adresi, doğum tarihi ve cinsiyet bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Programa katılım ücretsizdir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI’NA KİMLER KATILABİLİR?

Aslan Saat Sadakat Programı, 18 yaşından büyük olup Türkiye'de yasal olarak ikamet eden ve geçerli bir e-posta adresi bildiren kişilere açıktır. Gerekli hallerde Aslan Saat Sadakat Programı tarafından sağlanan bazı avantajlar hariç, Aslan Saat A.Ş. çalışanları da kişisel kullanım ile sınırlı olmak üzere Aslan Saat Sadakat Programı’na katılabilir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI’NA KATILARAK NEYİ KABUL EDİYORUM?

Aslan Saat Sadakat Programı üyesi olarak, Program Şart ve Koşullarını ve yapabileceğimiz herhangi bir değişiklik veya düzenlemeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz. Aslan Saat Sadakat Programı’nın Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki hususları için Kullanım Koşulları ve Kişisel Verilerin Korunması sayfalarımızı inceleyiniz.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI NASIL UYGULANIR?

Aslan Saat Sadakat Programı Orient, Orient Star, Obaku Denmark markalı ürünleri internet üzerinden satın alan ve belirli bir marka deneyimine katılan müşterileri ödüllendiren bir bağlılık programıdır.
 
Aslan Saat Sadakat Programı üyeleri, https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden gerçekleştirdikleri tüm geçerli alışverişlerinde harcadıkları toplam tutar üzerinden (satış vergisi dahil) %10 puan kazanır. Satın alma işlemlerinizi ve / veya diğer Program faaliyetlerimizi değerlendirme ve ödüllendirme politikamızı değiştirme hakkımız saklıdır.
 
Aslan Saat Sadakat Programı puanlarınızın geçerlilik süresi yoktur. Puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Sitemize kaydolduğunuzda, otomatik olarak 1000 TL değerinde 1000 puan kazanırsınız.
 
https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin Aslan Saat Sadakat Programı kapsamında geçerli sayılabilmesi için, üyelik işlemlerinizi tamamladığınızdan ve alışveriş esnasında hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olunuz.
 
Aslan Saat Sadakat Programı puanlarınız sadece https://www.aslansaat.com online satış mağazasında kullanılabilir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI KAPSAMINDA SAĞLANAN AVANTAJLAR NELER?
 
https://www.aslansaat.com online satış mağazasına üye olduğunuzda tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz 1000 TL değerinde puan.
 
Belirli dönemlerde hesabınıza ekstra puan bakiyesi yükleyebiliriz. E-bülten kaydınızın olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Aslan Saat Sadakat Programı puanlarınızı, https://www.aslansaat.com online satış mağazası ödeme sayfasında kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında kullanabileceğiniz puanlarınızı ve kişisel hesabınıza giriş yaptığınızda, Sadakat Programı başlığı altında kullanabileceğiniz puanlarınızı ve puan geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.
 
Ödeme sayfasında kullanacağınız toplam puan tutarı sepet toplam tutarınızın %10'unu geçemez.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMIN HESABIMA GEÇMESİ NE KADAR SÜRER?

https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinize ait puanlarınız ödeme sistemi veya banka onayının hemen ardından Aslan Saat Sadakat Programı hesabınıza geçer.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMI NEREDEN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRİM?

Mevcut puanlarınızı, https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden hesabınıza giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMIN NAKDİ DEĞERİ VAR MI?

Hayır, Aslan Saat Sadakat Programı aracılığıyla kazanılan puanların nakdi değeri yoktur, puanlar devredilemez ve üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınız yoktur.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI KULLANARAK VEYA KULLANMAYARAK SATIN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ İADE ETTİĞİMDE NE OLUR?

Aslan Saat Sadakat Programı dahilindeki puanlarınızı kullanarak satın aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz fakat satın alma esnasında kullandığınız puanlarınız hesabınızdan silinir.
 
Aslan Saat Sadakat Programı dahilindeki puanlarınızı kullanmadan satın aldığınız ürünlerden kazandığınız puanlarınız ürünü iade etmeniz durumunda hesabınızdan silinir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMI BAŞKALARIYLA PAYLAŞABİLİR MİYİM?

Hayır, Aslan Saat Sadakat Programı puanlarınız üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya üçüncü kişilerin puanlarıyla birleştirilemez. Sadece ürünler için ödeme yapan kayıtlı üyeler puan biriktirebilir ve sonraki siparişlerinde puanlarını kullanabilir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI İLETİŞİM TERCİHLERİMİ NASIL YÖNETEBİLİRİM?

Öncelikle, Kullanım Koşulları ve Kişisel Verilerin Korunması sözleşmelerimizi onaylamanız halinde sizinle elektronik ortamda iletişime geçilmeye başlanacaktır. İletişim tercihlerinizi https://www.aslansaat.com online satış mağazası üzerinden hesabınıza giriş yaparak güncelleyebilirsiniz. Tarafınıza iletilen elektronik iletilerde belirtilen adımları takip ederek tarafımızdan size gönderilecek elektronik posta ve SMS’leri almayı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve böylece artık Aslan Saat Sadakat Programı ve pazarlama ile ilgili elektronik posta, SMS gibi ticari elektronik iletileri tarafınıza iletilmeyecektir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMIN HESABIMA DOĞRU İŞLENMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMDE NE YAPMALIYIM?

Puanlarınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletisim@aslansaat.com adresinden veya 0530 111 41 89 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI ÜYELİĞİM SONLANDIRILABİLİR Mİ?

Hayır, Aslan Saat Sadakat Programı üyeliğiniz sitemize kaydolduğunuz sürece devam eder. Ancak üyelik kaydınızın silinmesiyle Aslan Saat Sadakat Programı üyeliğiniz de sona erer. Üyelik kaydınızın silinmesi durumunda daha önceden hesabınızda biriken puanlarınız geçerliliğini yitirir.
 
ASLAN SAAT SADAKAT PROGRAMI PUANLARIMIN KULLANIM ŞARTLARI DEĞİŞEBİLİR Mİ?

Evet, Aslan Saat A.Ş. halihazırda birikmiş olan puanların değerini ve kullanımını da etkileyecek şekilde Aslan Saat Sadakat Programını veya bu sadakat programının herhangi bir özelliğini herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın iptal edebilir, değiştirebilir, kısıtlayabilir veya sonlandırabilir.
 
Aslan Saat Sadakat Programı Üyelik Sözleşmesi'ne buradan erişebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.