• İLK SİPARİŞTE SEPETTE %5 İNDİRİM
  • TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA
  • VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
0

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok!

Product was successfully added to your shopping cart.
 
ASLAN SAAT Aslan Saat 1970 senesinde Mehmet ASLAN tarafından İstanbul Eminönü’nde kurulmuştur. Aslan Saat ilk kurulduğu senelerde İsviçre’li ROYALE ve ROYALE AS gibi saat markalarının Türkiye Distribütörlüğü’nü yapmış olup, 1976 senesinden günümüze kadar ORIENT Saat’in Türkiye Distribütörlüğü’nü yapmaktadır. 1970 senelerinin başında ROYALE, ROYALE AS distribütörlüğü’ne, 1976 senesinde ORIENT, 1985 senesinde CANDINO, 2000 senesinde ORIENT STAR, 2003 senesinde EDOX, 2004 senesinde CLAUDE BERNARD ve son olarak 2013 senesinde DANİMARKA saat markası olan OBAKU’yu Türkiye Distribütörlüğü ağına eklemiştir. Aslan Saat, ünlü Japon saat markası olan ORIENT tarafından 2015 senesinde dünya genelindeki tüm distribütörleri arasından yaptığı değerlendirme sonrasında, EN İYİ SATIŞ SONRASI HİZMET SERTİFİKASI ÖDÜLÜ ile onurlandırılmıştır. Halen aile şirketi olarak, dürüstlük, samimiyet ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak öz değerleri ile Hüseyin Melih ASLAN tarafından yönetilmektedir.
 
ORIENT Orient Saat, 1950 senesindeki kuruluşundan bu yana, istisnai saatlerin tutarlı bir üreticisi olarak ün kazanmıştır. Orient Saat 1960'larda mekanik saatlerin popüler olduğu dönemden, 1970'lerdeki analog kuvars saatlerin tasarım ve üretiminden günümüze, benzersiz ve gelişmiş saat modelleri üretmekte ve saat tutkunları ile buluşturmaktadır. Orient Saat olarak, geniş çeşitlilik sunduğumuz yeni ürün yelpazelerimiz ile geleneğimizi ve son yeni teknolojileri ürettiğimiz her saat modelimize yansıtıyoruz.
 
ORIENT STAR OrientStar koleksiyonları olağanüstü kalitesi ve işçiliği ile tanınmaktadır. OrientStar; GMT, güç rezerv göstergeleri, retrogradlar, iskelet saatler ve yarı iskelet saatler gibi çeşitli özellikler sunmaktadır. Bu enfes özellikler genellikle daha fazla saat senkronizasyonu için kesme işleminin yanı sıra elle sarma gibi otomatik bir hareketle de eşleştirilmektedir.
 
OBAKU DENMARK Obaku; lüks detaylara ve uygun fiyatlara sahip, güzel saat tasarımları yapan bir Danimarka saat markasıdır. Obaku'nun tüm tasarımlarının ardında, anda yaşamayı ve yaşamdaki temel şeyleri benimseyerek basit, temiz ve zamansız olmayı anlatan eski Asya “Zen Felsefesi” vardır. Obaku saatlerimizin tasarımlarında, her tasarımın özgünlüğünü kucaklayan ve saatlerin arka planı üzerinde tasarımcısının adıyla işlenmiştir.